стаття блогу

Зумба для схуднення – ефективно та весело

Зумба для схуднення – найновіший та унікальніший вид спортивних танців, в яких поєднуються різноманітні хореографічні рухи та фітнес. Основоположником такої системи є досвідчений постановник із Колумбії Альберто Перес. Починаючи вже з 2001 року зумба набула популярності світових масштабів. На тренуваннях опрацьовується максимальна кількість м’язів, що дозволяє вашому тілу стати пластичним та гнучким.

Даний комплекс вправ сприяє якнайшвидшому позбавленню зайвих жирових відкладень і зниження набряклості кінцівок. За одне заняття зумбою дівчина може легко спалити до 700 кілокалорій та отримати масу позитивних емоцій. На тренуваннях застосовуються безліч аеробних та силових навантажень, які значно покращать загальну витривалість вашого тіла.

Головні етапи тренувань із зумба фітнес

Зумба фітнес – це сучасний вид занять, що проходять під звучання запальної румби, хіп-хопу, бачати, самби, реггетону, фламенко та інших напрямків популярних латиноамериканських танців.

Тренування по зумбі складається з наступних стадій:

  • розминальні вправи для розігріву м’язових груп;
  • повторення вивчених танцювальних елементів та освоєння нових рухів;
  • безпосередньо танець;
  • вправи для розслаблення м’язів;
  • розтяжка.

Завдяки регулярним тренуванням помітно покращується постава, розвивається почуття ритму, грація та відновлюється психологічний стан. На заняттях активно опрацьовуються м’язові групи рук, спини, преса, стегон.

Де недорого записатися на заняття зумбою у Харкові?

Рухи, що використовуються, прості і зрозумілі, а щоб записатися на зумбу для схудненняу фітнес-клуб «Organizm», не потрібно мати якісь танцювальні навички. Тренуватися за цією системою вправ може будь-хто, незалежно від вікової категорії та статевої приналежності. Заняття зумбою дозволяють скинути зайву вагу, при цьому ви отримаєте максимум задоволення від енергійних танців.

Фітнес-клуб «Organizm» у Харкові запрошує вас недорого записатися на групові тренування зі зумбу з навчанням у кваліфікованих тренерів. Для більш детальної інформації про розклад занять та вартості послуг зверніться до менеджерів клубу. Ми відкриваємось з 7.00 та працюємо до 23.00.

Зумба фітнес – це найкращий засіб для швидкого спалювання зайвої ваги!