У наші дні заняття йогою вважаються модними та престижними. Не всі мають правильне уявлення про східну практику. Це не лише спорт, а й ціла культура. Початківців цікавить, як займатися йогою, витягуючи з сеансів максимальну користь для тіла і душі? Як настроїти організм на заняття?
Перед тим як розпочати безпосередньо тренування, слід ознайомитися з теорією. Йога зародилася в Індії задовго до нашої ери. Метою є досягнення гармонії між тілесною та духовною оболонкою, оздоровлення організму та просвітлення розуму. Йога – це філософія, що допомагає наблизитись до розгадки життєвого сенсу.
На фізіологічному рівні заняття сприяють розвитку рівномірного дихання, нормалізації тиску, вчать організм повноцінно розслаблятися, що є ключем до духовної розрядки. Йога вимагає повної самовіддачі та уникнення «світу суєти». Це не той вид спорту, де досить механічно виконувати комплекс вправ. Далеко не з перших тренувань новачкові вдається досягти стану нірвани.
Почавши займатися йогою, людина вже через кілька сеансів відчує деякі зміни у своєму стані. Східна практика покликана давати своїм послідовникам таке:
Гімнастика, що є невід’ємною частиною йоги, складається з поз, які називаються асанами. Їхня користь для здоров’я така:
Регулярність тренувань – ключ до успіху у будь-якому виді спорту. Фахівці рекомендують щоденні двогодинні заняття, бажано вечорами.
Перед тим, як почати займатися йогою у фітнес-клубі «Організм», слід самостійно потренуватися входити у стан спокою, у повній тиші та не на «ситий шлунок». У залі тренер допоможе новачкові в освоєнні найпростіших поз, враховуючи індивідуальні особливості його тіла та організму. Ефект буде відчутним відразу після першого заняття.