стаття блогу

Як спорт змінить твоє життя

У цьому світі не місце ледачим. Ви помітили? Успіхів досягає той, хто щось робить. Навіть якщо це маленькі успіхи.

До чого ми це? До того, що якщо вам хочеться померти на дивані, ми не зможемо цьому перешкодити. Але якщо раптом є хоч дещиця надії на зворотнє, то ми вам розповімо про декілька секретiв, як спорт здатний змінити ваше життя.

Секрет перший. Тренуючи тіло, ви тренуєте мозок. Чесно кажучи, вже одного цього факту досить, щоб прийти в спорт. Ви не уявляєте, які ідеї здатний генерувати ваш мозок, поки тіло знаходиться в напрузі! Багато власників бізнесів, а серед них, наприклад, і британський мільярдер і власник Virgin Річард Бренсон, зізнавалися, що кращі бізнес-ідеї приходили до них в голову аж ніяк не в офісних приміщеннях, а саме в процесі занять улюбленим видом спорту.

Фізичне навантаження знімає «зашореність» мозку, ви починаєте думати і помічати ті речі, на які ніколи б не звернули увагу в повсякденній обстановці. Ну а якщо говорити про спортивні результати і мозок, то відомий американський футболіст і тренер Вінсент Ломбарді сказав: «Бог дав вам тіло, яке може винести майже все! Ваше завдання – переконати в цьому свій розум». Хіба це не чудово?

Секрет другий. Рух знімає нервову напругу. Що б у вас не відбувалося в житті, як би ви не втомлювалися на роботі, не клеїлося особисте життя, а сьогодні вранці розбилася улюблена чашка – спорт здатний до всього цього змінити ставлення. Адже давно не секрет, що нервова напруга всередині психосоматично відбивається зовні. Ви перестаєте нормально спати, починаєте їсти, набирати вагу, змінюється гормональний фон, починає сіпатися око, ще заїкатися почнете – навіщо вам це потрібно?

Одна гарний струс в тренажерному залі або на боксі – і вам вже все одно, що вранці накричав начальник, клієнт виніс мозок, а чашку можна купити і нову, вірно? Спорт – це один з небагатьох легальних і без шкоди для здоров’я способів збереження нервової системи в балансі.

Секрет третій. Спорт – це не тільки про навантаження. Це ще й про спілкування. І, повірте, спілкування – дуже немаленька частина тренувального процесу. По-перше, ви починаєте дружити з тренером. Він вас бачить в такі моменти, що мимоволі стає вашим другом, інакше його доведеться вбити. Він бачить ваші злети і падіння, бачить вас червоним, спітнілим і негарним, бачить, коли ви лінуєтеся або, навпаки, працюєте на повну потужність. Ви також починаєте спілкуватися зі своїми однодумцями – адже в залі багато людей! Навіть адміністратор на ресепшені, який вчасно посміхнувся, пожартував, дав ключі від улюбленої шафки, вже здатний змінити настрій.

І, звичайно, займатися спортом можна разом! Беріть з собою друга, подругу, кохану людину, сестру, брата і приходьте. Міняйте себе, міняйте інших, будьте мотиватором не тільки для своєї п’ятої точки, а й ще для чиєїсь. Людина ж – істота соціальна.

Секрет четвертий. Регулярні навантаження змінюють ваше тіло. Так, про це написано мільйони книг і цим нікого не здивувати. Але, повірте, люди, які тренуються роками знають, що таке хороше робоче тіло. Під цим ми розуміємо м’язовий каркас, який натренований роками, а не кілька місяців перед пляжем. Ви здивуєтеся, як зміниться якість вашої побутового навіть життя, коли ви будете в хорошій фізичній формі! Поламаний ліфт більше не викликатиме очний тик, принести сумки з магазину стане простіше, помити вікна, наскакуючи козликом, набагато легше, коли прес накачаний, а м’язи підсушені. Ну а про реакцію протилежної статі і взагалі говорити не доводиться.

Секрет п’ятий і найприємніший. Якомога більше їсти. Ви і так станете більше їсти, якщо почнете регулярно і добре тренуватися. Але ж знаючи, що ви витрачаєте багато калорій, можна іноді і почітмілліть без надмірних докорів сумління. Ви більше не будете картати себе весь вечір за з’їдений шматок торта, адже вже завтра ви з лишком з ним розпрощаєтеся на тренуванні.

Загалом, друзі, спорт – це набагато більше, ніж кубики на пресі. Хоча, кому ми це розповідаємо? Ви і так все знаєте. Залишилося тільки почати. «Тобі необов’язково бачити всі сходи до кінця – просто зроби перший крок».