стаття блогу

Як скинути вагу в короткий термін у спортзалі?

Як скинути вагу в короткий термін у спортзалі?

Жінці важливо залишатися красивою та здоровою якомога довше. Надмірна вага, в’яла шкіра не лише негативно впливає на душевний стан, а й сигналізує про проблеми зі здоров’ям. Вирішити їх допоможуть постійні заняття спортом. Тренування покращують настрій, підтягують фігуру та попереджають розвиток багатьох хвороб.

Чим корисні вправи у спортивному залі?

Ефективно підтягнути фігуру, не зашкодивши здоров’ю, можна у тренажерному залі. Кваліфіковані тренери становлять програму, розроблену під індивідуальні потреби кожного, розробляють комплекс вправ у тренажерному залі для жінок для схуднення. Виконання рекомендацій щодо фізичних навантажень, дотримання принципів дієтичного харчування, а також повна відмова від шкідливих звичок – це складові успішного досягнення мети.

Як упорядкувати фігуру?

Спеціалізований комплекс для схуднення передбачає регулярні заняття спортом, результат яких буде видно вже через місяць. Основний підхід – створити для організму некомфортні умови. У цьому випадку відбувається ефективне спалювання жиру та формування гарного рельєфу.

Для новачків важлива поступовість. У перший тиждень занять тренування для дівчат у тренажерному залі для схуднення можна обмежити двома відвідуваннями з поступовим наростанням. частоти. Завдяки такому підходу м’язи проробляються рівномірно, а звичка приділяти своєму тілу час та сили надійно закріплюється.

Тренування для спалювання жиру передбачає поєднання силових і кардіонавантажень.

Для жінок рекомендуються:

  • присідання;
  • випади з гантелями;
  • потяг гантелі до пояса поперемінно двома руками;
  • підтягування;
  • віджимання;
  • стояка у планці;
  • ягідний місток;
  • бігова доріжка тощо.

Тренування можуть бути проведені вранці, вдень або ввечері – на вашу особисту розсуд. При цьому відвідування зали – не менше трьох разів на тиждень із перервою в 1-2 дні.

Чому вибирають “Organizm”?

Наш фітнес-зал пропонує своїм клієнтам високоефективну програму Fitness intensive, яка передбачає активну роботу з усіма групами м’язів. Жирозпалюючі вправи підібрані таким чином, щоб, приділяючи увагу проблемним зонам, привести фігуру в норму за короткий час.

Послугами спортивного клубу легко можуть скористатися зайняті люди в будь-який час, а для економії часу існує запис онлайн за адресою: вул. 23 серпня, 43.