стаття блогу

Як схуднути за допомогою зумби?

Танці допомагають відновити душевну рівновагу, покращують настрій та дають потужний заряд енергії. А ще вони допоможуть привести свою вагу в норму, покращать поставу та м’язи. Зумба – це спортивні танці, які вже здобули популярність у всьому світі. Такий вид підійде для людей, які не люблять монотонних вправ на тренажері. Вас захоплюють запальні рухи, стежте за своїм зовнішнім виглядом? Тоді вас зацікавить, як схуднути за допомогою зумби. Озброївшись порадами та нюансами виконання, ви легко отримаєте фігуру своєї мрії.

Особливості танцювального фітнесу

Зумба – це особливий «коктейль», який складається з рухливих па, вправ і відчуття радості, що всепоглинає. Комплекс вправ зручний тим, що його можна виконувати будь-де – вдома чи залі.

Тренування проводять під латиноамериканську музику. Вони являють собою африканські танці та хіп-хоп. За одне заняття можна спалити 500 ккал, але ця цифра не є стабільною і залежить від інтенсивності, індивідуальних особливостей людини.

Зумба – унікальний вид фітнесу, доступний для людей з мінімальною підготовкою, не має обмежень за віком. А ще це нові знайомства, друзі та розкріпачення у колі таких же аматорів драйву та веселощів.

Корисність танців не обмежується лише користю для душі, важливим аспектом є, як зумба впливає на фігуру:

  • Рівномірне навантаження на всі групи м’язів.
  • Швидке спалювання жиру.
  • Випрямлення постави.
  • Поліпшення координації.

Усім, хто наважився, треба врахувати головний принцип занять – регулярність відвідувань. Тільки в цьому випадку буде видно результат.

«Організм» – запальні танці з користю для фігури

Існує кілька різновидів танців: з маракасами, з елементами східних танців, класична зумба, на березі водойми або у воді, за допомогою степ-платформи, для людей похилого віку. Займатися просто – потрібно лише рухатися під музику.

Для максимального ефекту, потрібно попередньо підготуватися – купити комфортний одяг та взуття, знайти тренера та налаштуватися на позитивний результат.

Кожне заняття включає:

  • Розминка для підготовки м’язів.
  • Силові вправи з музичним супроводом.
  • Заключна частина – розтяжка.

У тренування включені різні рухи: марш, кроки убік, розвороти та випади, бавовни, твіст та інше.

Займаючись спортом, потрібно підійти до цього з усією серйозністю. Для новачків будуть корисні групові заняття. Мрієте покращити свою форму та жити не можете без танців? Записуйтесь на заняття фітнес клуб «Організм». Він працює з 7:00 до 23:00. Для новачків пропонується особливе щадне тренування під наглядом тренера. Він проконтролює правильність виконання рухів, за потреби скоригує їх.