стаття блогу

Як правильно займатися фітнесом у тренажерному залі?

Сьогодні здоровий спосіб життя стає стилем все більшої кількості людей – гарно виглядати хоче кожен. Найкращим місцем для роботи над своїм тілом є спортзал. З чого почати недосвідченому спортсмену і як правильно займатися в тренажерному залі?

Вибір закладу та форми одягу

Останніми роками кількість фітнес-клубів невпинно зростає. Перевагу слід віддати не тому з них, у якому кращий ремонт чи регулярні вигідні акції. Зал для занять повинен мати сертифікат якості та бути оснащеним професійними тренажерами, лавками для жиму, гантелями, штангами, а також широкими дзеркалами.

Найголовніший крок – вибір тренера. Необхідно знайти висококваліфікованого фахівця, який складе для новачка індивідуальну систему занять, розкаже, як правильно тренуватись та контролюватиме процес його спортивного становлення. Залежно від рівня фізичної підготовки та мети, яку переслідує клієнт залу, варіюватиметься програма занять.

Тренувальний одяг повинен бути комфортним і не обмежувати рухів. Від синтетики, яка не пропускає повітря до тіла, краще відмовитись. Взуття – зручне, «дихаюче», бажано спеціальне.

Перші сеанси

Дуже важливо правильно організувати свої заняття та поступово набирати спортивну форму. Як виглядає програма для початківців?

  • П’ятихвилинна пробіжка для розігріву м’язів або велотренажер (підійдуть і для фінішу тренування).
  • Вправи із залізом – підготовка до більш важких навантажень.
  • Базові вправи: присідання, віджимання, нахили, підйом ніг, станова тяга, робота над біцепсами – наприклад, по 4 підходи до 8 повторень.

У тренажерному залі правильно займатися на вільних терезах або чергуючи вправи. Так проробляються різні групи м’язів і зменшується ризик надмірного навантаження певну їх. Не слід брати надто велику вагу в перші заняття.

Входимо у світ спорту з фітнес-клубом «Організм»

Тренажерний клуб пропонує своїм клієнтам послуги професійних тренерів, багатофункціональний зал, а також окремі зали для йоги та пілатесу. “Організм” допоможе новачкові впустити спорт у своє життя. Доступні ціни на абонементи дозволять кожному бажаючому зробити крок до своєї мрії.

Як правильно тренуватися початківцю? Про це розкажуть у фітнес-клубі “Організм”!