стаття блогу

Як правильно обрати тренера для персонального тренування?

Коли ми говоримо, що індивідуально підбираємо тренерів, то не брешемо. Якими критеріями ми користуємося, щоб вибрати найбільш комфортного для вас тренера?

Ваші завдання

Дні і час, в якi буде зручно тренуватись 

Гендерні переваги, якщо вони є

Психотип ваш і тренера

Давайте на кожному пункті зупинимося докладніше

Коли ми запитуємо про завдання, з якими ви приходите  до клубу, то чуємо різні варіанти відповідей. Хтось хоче схуднути, хтось набрати, кому-то просто хочеться «протягнути довше», як нам озвучили одного разу, хтось прийшов для загального здоров’я і підтримки тонусу м’язів. Але ми розуміємо, що причини часто глибші.

Ви можете бути молодою мамою, яка комплексує через зайву вагу. Також ви можете бути молодим і дуже худим хлопцем, який прагне подобатися дівчатам, але з цим можуть бути проблеми через фізичну нерозвиненість. Хтось мріє підкачати попу, а комусь просто хочеться спілкування! Адже не всім же бути качками. Хтось і справді приходить, щоб поспілкуватися з тренером, щоб він мотивував, а ще й сфотографував для інстаграма. І це все – ваші задачi. І у кожного вони – свої.

У кожного тренера свій графік тренувань, тому щоб всі сторони були задоволені, ми підбираємо тренерів з найбільш комфортним для вас графіком.

Бувають випадки і гендерної переваги: ​​хтось категорично не хоче тренуватися у чоловіків, а хлопці іноді категорично не хотять йти тренуватися до дівчат. Але ми всіляко намагаємося розбивати стереотипи, якщо вони є. У нас є такі тренери дівчата, після тренувань яких хлопці ледве ходять. Але задоволенi.

Психотип має значення?

Ще й яке! Психотип – це найцікавіше. Ні для кого не секрет, що перший критерій, за яким людина обирає того чи іншого тренера – це його фізичні дані. Попросту кажучи, людина обирає такого тренера, на якого хоче бути схожим. Але психотип тренера не менш важливий. Ми так і запитуємо у потенційного клієнта: який характер ведення тренування вам ближче, більш строгий або більш стриманий? Комусь подобається, щоб його ганяли і трохи «пресували», а хтось категорично не переносить такий стиль спілкування і відкрито говорить: зі мною потрібно м’якше. І тоді ми розуміємо, до якого тренера точно необхідно направити «підопічного».

Як ви бачите, факторів не так і мало. Ми точно не користуємося ситуацією: хто зараз вільний з тренерів, до того і підете. Ні. Тому що ми хочемо, щоб ви поверталися в наш клуб знову і знову. А для цього потрібна уважність і індивідуальний підхід. І нам дуже хочеться вірити, що так це і є!