стаття блогу

Як навчитися боксувати?

Бокс є гарною нагодою долучитися до здорового способу життя. Дана дисципліна дозволить вам опанувати головні прийоми самозахисту і стати фізично міцнішими. Регулярні тренування розвивають організованість, рішучість, витривалість, зібраність. Такі заняття однаково популярні серед чоловічої, і серед жіночої статі.

Через особливий попит на цей вид спорту питання про те, як навчитися боксувати, не втрачає своєї актуальності . Такі заняття вимагають відмінної фізичної підготовки та постійного вдосконалення, а також самовідданості. Комплекс вправ повинен бути спрямований на покращення вашої витривалості, швидкості та техніки ударів.

Що входить до програми тренувань з боксу?

Для вивчення основ боксу потрібно активно розвивати фізичну форму та техніку ударів. Завдяки тренуванням ви відчуватимете впевненість у своїх силах за будь-яких обставин. Перед проведенням спарингу із суперником потрібно отримати основні технічні навички у боксі.

За допомогою регулярних занять можна навчитися:

  • зайняти правильну стійку;
  • техніку пересування по рингу;
  • ставити жорсткий акцентований удар;
  • серійним ударним комбінаціям;
  • основ боксерської техніки;
  • грамотно уникати ударів суперника.

Поступово оволодіваючи основами боксу, ви вчитеся керувати самим собою, тілом, думками та емоціями. Заняття допоможуть зробити м’язи рельєфними та еластичними, а також приберуть надмірну вагу та в’ялість шкіри. Тренування з боксу позитивно впливають в розвитку серцево-судинної системи, сили рук, координації рухів, витривалості.

Де записатися на заняття з боксу?

Професійні тренери складуть спеціалізовану індивідуальну програму, яка допоможе розкрити ваш потенціал. Завдяки грамотно організованому процесу тренувань фахівці на практиці покажуть, як навчитися боксувати за короткий проміжок часу. Тренери також підкажуть, як правильно харчуватися та стежити за своїм раціоном.

Приходьте на тренування у фітнес-клуб «Organizm», де спеціально обладнаний зал для боксу з комфортним покриттям для підлоги і необхідним спортивним інвентарем. Ми надаємо чудову можливість відвідувати як індивідуальні, так і групові заняття за вигідною ціною.

Місце проведення занять: м. Харків, вулиця 23 серпня, 43.