стаття блогу

Уроки зумба для початківців

Здоровий спосіб життя стає все популярнішим серед населення – виглядати красивим і підтягнутим хоче кожен. Тим більше, що в сучасних спортзалах існує безліч програм, спрямованих на роботу над своїм тілом. Все більша кількість жінок вибирають такий напрямок аеробіки, як зумба-фітнес. Танці зумба для початківців: чого очікувати новачкові і важко займатися цим видом спорту?

Худніть танцюючи

Напрямок «танцювальний фітнес» зародилося близько 20 років тому в Колумбії. За основу були взяті руху латинського танцю, сальси, хіп-хопу, мамби, фламенко. Вже на першому занятті Зумбою починається освоєння кожного з них. Виділяють Зумбу класичну, степову, кругову, континентал, аква. Основне навантаження лягає на м’язи тіла, внаслідок чого зникають зайві кілограми.

Тренування проходять в ритмі музики, під яку спортсменки рухаються в такт, повторюючи рухи за тренером. Такі «корисні танці» допомагають спалити велику кількість калорій і жирові запаси. Існують програми, де на кожному занятті опрацьовується певна група м’язів (руки, ноги, стегна) і ті, де одне тренування включає комплекс вправ на всі групи. Крім роботи над тілом спортсменки забезпечують собі заряд бадьорого настрою, займаючись Зумбою.

Цей вид аеробіки допомагає розвинути координацію рухів, відчуття ритму, пластику. Зміцнюється серцево-судинна і дихальна системи.

Техніка виконання вправ

Заняття починається з обов’язкової розминки, далі тренер показує нові рухи. Після закріплення йде розслабляючий етап. Ланцюжки вправ танців зумба для початківців завжди різні, але деякі елементи завжди присутні:

  • Кроки з розворотом. Опрацьовуються ноги, спина, живіт. Спортсмен повертається на п’ятах, рухаючи корпусом в різні боки.
  • Розвороти і випади ніг.
  • Кроки з ударами. Активно працює хребет, руки, ноги.

Зумбою можуть займатися люди різного віку, статі, статури при відсутності очевидних протипоказань. Одяг для тренувань рекомендується обирати вільного крою.

Вдосконалюйте фігуру з фітнес-клубом «Організм»

Спортзал оснащений просторими приміщеннями для занять і потужними велотренажерами. З клієнтами займаються тренери з високою кваліфікацією, які допоможуть новачкові освоїтися у фітнес-залі і зануритися в світ спорту. Абонементи за доступною ціною дають кожному шанс зайнятися своїм тілом на професійному рівні.

Уроки зумба для початківців в спортклубі «Організм»: худнути під музику можливо!