статья блога

Фітнес kangoo jump: відгуки

Кожен напрямок фітнесу орієнтований на досягнення конкретної мети і включає певну програму тренувань. Kangoo зародився в Європі і на сьогоднішній день популярний у всьому світі. Що таке джампінг фітнес і як правильно ним займатися?

Спортивні стрибки

Заняття з джампінгу проводяться в спеціальному взутті, оснащеному в області підошви спеціальним кріпленням. Завдяки йому можна знайти велику рухливість і пружинити. Відгуки про фітнес kangoo jump спортсменів підтверджують, що такі заняття приносять масу користі організму. Яку саме?

  • Комфорт і безпеку для хребта і суглобів через відсутність надмірного навантаження на хребет.
  • Опрацювання практично всіх груп м’язів. Особлива увага приділяється спині, рукам, пресу, сідницям.
  • Спалювання великої кількості калорій – до 1000 за одне інтенсивне тренування.
  • Зміцнення серцево-судинної та дихальної систем.
  • Поліпшення кровопостачання всього організму і вдосконалення його роботи в цілому.
  • Заряд енергією і позитивними емоціями.
  • Можливість тренуватися людині без спеціальної спортивної підготовки.

Джампінг доступний практично кожному – їм можуть займатися навіть діти. Людям з хронічними захворюваннями і вагітним жінкам потрібен дозвіл лікаря.

Техніка виконання вправ

Що таке джампінг фітнес в залі? Перші тренування обов’язково проводяться з фахівцем, який потім складе програму для кожного відвідувача (з урахуванням рівня фізичної підготовки і бажаних результатів), покаже базу і контролюватиме процес, вчасно виправляючи помилки. Починати слід поступово, з десятихвилинного тренування, збільшуючи тривалість і інтенсивність з кожним разом.

Оптимальний графік занять – через день, щоб м’язи встигали відпочити, а ефективність не пропадала. Спочатку новачок може відчувати біль у м’язах, яка через пару тренувань проходить. Однак не можна допускати запаморочень і помутніння свідомості.

Станьте стрункішими з фітнес-клубом «Організм»

Відвідувачі спортзалу займаються на професійних тренажерах під керівництвом тренерів з високим рівнем кваліфікації. Перше тренування завжди проходить під наглядом фахівця, після чого він становить для спортсмена індивідуальний план занять. Абонемент можна придбати за доступною ціною – «Організм» зацікавлений в кожному клієнті.

Відгуки про фітнес kangoo jump серед відвідувачів спортзалу підтверджують, що в цьому місці тренування поставлені на вищому рівні.