стаття блогу

Тренажерний зал чи фітнес – що краще

На «чаші ваг»: тренажерний зал чи фітнес – що краще
Якщо вам подарували абонемент або хочеться навести тіло у форму, гостро стає вибір між фітнесом або відвідуванням тренажерного залу. Треба розуміти, кожен варіант має свої особливості. Віддавши перевагу тренажерному залу, ви не тільки скинете зайве кілограми, а й збільшите обсяг м’язів. Для тих, хто хоче спалити зайвий жир, підтягнути фігуру, підійде фітнес.

Ходити чи не ходити? Ось у чому питання
Раніше тренажерну залу переважно відвідували чоловіки. Тепер побачити там дівчину – звичне явище. Все більше представниць прекрасної статі в гонитві за ідеальними формами відвідують тренажерку.

У залі без професійної консультації тренера буде складно обійтися. Бігові доріжки, еліптичні, вело- та гребні тренажери – кожен з них спрямований на опрацювання різних груп м’язів та несе своє функціональне навантаження на організм. Наприклад, для тих, хто хоче зміцнити серцево-судинну систему та прискорити метаболічні процеси, підійде біг, велосипед. За бажання розвинути витривалість і надати тілу рельєфності хороші комплекси на гребних тренажерах.

Те, що фітнес призначений лише для жінок – це стереотип. На тренуваннях можна побачити чоловіків. Йога – це напрям, який допоможе як навчитися керувати своїм тілом, а й контролювати розум, вміти розслабитися після інтенсивного робочого дня. Групові фітнес-заняття – відмінне рішення для тих, хто має проблеми із самоорганізацією.

Один абонемент – щоразу нове тренування. Багато фітнес-центрів надають право вибору своїм клієнтам. Ця послуга хороша для новачків, які тільки-но починають ходити, але не знають, що вибрати.

Що краще для схуднення фітнес або тренажерний зал?

Відповісти на це питання зможете лише ви. Все залежить від цілей, що переслідуються. А якщо хочеться досягти потрібних результатів у короткий термін, тоді краще поєднати одне з одним. Не забувайте про систематичні заняття та правильне харчування. Лише в цьому комплексі результат не змусить довго чекати.

Якщо ви хочете мати ідеальне тіло, завітайте за адресою: м. Харків вул. 23 Серпня, 43. Вибравши спортивний клуб, ви отримуєте:

  • професійні поради;
  • індивідуальний підхід;
  • просторовий зал;
  • багатофункціональні тренажери.

Ліцензовані інструктори «Organizmа» зроблять із вас «цукерку». Чи не підходить призначений час занять? Персональний тренер розробить програму та підбере для вас оптимальний варіант.

Скажіть «ТАК» гарному тілу разом із фітнес-центром «Organizm»!