стаття блогу

Тренажерка для початківців

Більшість людей хочуть упорядкувати тіло після Нового Року або до літа. Але перший похід до тренажерної зали зазвичай хвилюючий. Деякі дівчата бояться йти на перше тренування і готуються до нього вдома. Розкажемо, як займатися новачкам безпечно, без стресу максимально комфортно.

Що чекає новачка в залі?

Якщо ви живете у великому місті, напевно ваша тренажерка включає:

  • ресепшн;
  • роздягальня з особистими ящиками, що замикаються;
  • душ (сауну);
  • зал з численними тренажерами;
  • тренерів;
  • фітнес-бар зі спортивним харчуванням.

Навіть якщо в залі немає жодних рядків зі списку, тренажери там все одно є. Простір клубу ділиться на зони, відповідно до виконуваного навантаження. Виділяється три зони:

  1. Кардіо. У цій зоні розвивають серцево-судинну систему (бігова доріжка, велодоріжка, степери).
  2. Вільних ваг. Тут спортсмени ставлять техніку (гантелі, штанги, ланцюги, млинці).
  3. Силових тренажерів. У цій зоні виконують силові вправи (блокові, важільні, ізолюючі або багатофункціональні тренажери).

Щоб почати тренування, подбайте про форму. Вибирайте зручний спортивний одяг та взуття. Якщо це перше в житті тренування, воно не повинно тривати більше 45-50 хвилин. Перші два місяці займайтеся 2 рази на тиждень. Не забувайте їсти за 1,5-2 години до тренування. Поїсти треба і протягом години після занять. Беріть воду до зали, пийте під час відпочинку.

Програма для дівчат у тренажерці

Програма тренувань залежить від початкових даних дівчини. Кожне заняття має починатися з розминки. Велотренажер чудовий інструмент для розігріву. Зазвичай, розминка триває 5-10 хвилин. Не нехтуйте цією частиною тренування.

Вибирайте вправи так, щоб задіяли всі групи м’язів. Це дозволить скоригувати фігуру загалом.

Вправи виконуйте у три підходи до 7-9 повторень. На відпочинок виділяйте не більше двох хвилин між підходами.

Програма підбирається на основі цілей, вона може бути:

  1. Жироспалювальна. Скидання ваги, формування м’язів здійснюється за рахунок кардіонавантажень та силових вправ. Для спалювання жиру підходять кругові тренування.
  2. За набором м’язової маси. Вона спрямовано зростання м’язів. У такому разі необхідно збільшити вагу та зменшити кількість повторень.

Є програми на тренування всіх груп м’язів та спліт-програми, коли в один день прокачуються, наприклад, спина та прес.

Щоб не згаяти час і побачити в дзеркалі рельєфне тіло, звертайтеся до професійних тренерів. У команді клубу “Organizm” є як чоловіки, так і жінки. Не бійтеся, приходьте до зали на перше тренування і вдосконалюйтесь!