стаття блогу

Що таке зумба

Підтримці фігури в тонусі сприяє здоровий спосіб життя, що складається з правильного харчування і занять спортом. На сьогодні існує безліч програм, які спрямовані на спалювання калорій і опрацювання м’язів різних груп. Серед жінок великою популярністю користуються різні види аеробіки, одним із видів яких є так званий танцювальний фітнес. Що таке зумба і яку користь вона несе для організму?

Принципи dance fitness

Популярність цей напрямок аеробіки здобув не так давно. Зумба є поєднанням танцювальних (з елементами хореографії) та аеробних рухів – в цьому полягає її своєрідність. Спортсмен працює над м’язами, не виснажуючи при цьому себе монотонними вправами.

В основі лежать елементи латиноамериканського танцю, але існують такі підвиди спорткультури, які розбавлені рухами з інших напрямків танців. Зумба не тільки допомагає позбутися від зайвих кілограмів і підтягти фігуру, але й заряджає бадьорим настроєм і позбавляє від стресу – заняття проходять під запальну музику. Спортсмен розвиває в собі пластичність, гнучкість, вміння рухатися в такт музиці, повторюючи рухи за тренером. Хореографія Зумби досить проста, і вже через пару занять новачок увійде в потрібний ритм. Використання в процесі обважнювачів (ZumbaToning) сприяє опрацюванню певних груп м’язів. За одне заняття можна спалити до 500 калорій.

Чому обирають Зумбу

Все частіше клієнти спортивних залів записуються на танцювальну аеробіку, вважаючи за краще її стандартному комплексу вправ. Що таке зумба-фітнес й чому привертає спортсменів-новачків?

  • Елементи аеробіки, спрямовані на спалювання жиру й приведення тіла в тонус, включаючи найпроблемніші ділянки.
  • Заряд позитивною енергією і позитивними емоціями під бадьору музику.
  • Оволодіння пластикою і грацією.
  • Проста система рухів, навчитися якої можна без спеціальної спортивної підготовки.
  • Зумбою займаються люди різного віку і з будь-яким типом статури. Вона дозволена навіть вагітним жінкам при відсутності протипоказань.

Удосконалюємо тіло з «Організмом»

Фітнес-клуб з просторими залами оснащений професійним спортивним обладнанням. Клієнти займаються під керівництвом професійних тренерів, які для кожного спортсмена складають індивідуальний план у відповідністю з рівнем підготовки і метою, до якої він прагне на заняттях. Завдяки доступним цінам на абонемент похід в зал може собі дозволити середньостатистична людина.

Зумба-фітнес – це справжній заряд енергією на весь день!