стаття блогу

Що таке стретчінг?

Стретчинг – особливий тип фітнесу, спрямований на покращення гнучкості та пластичності тіла. Ця система вправ однаково популярна серед молоді, і серед людей старшого віку. Тому розберемося докладно, що таке стретчинг і чому варто ним займатися.

Заняття мають на увазі чергування напруги та розслаблення м’язових груп, що сприяє швидкому відновленню сил. Вправи на розтяжку здійснюються після попередньої розминки із поступовим збільшенням навантаження. Тренування зі стретчингу можна робити як самостійно, так і в додатку з основним комплексом фітнесу або аеробіки. При розминці слід виконувати махові рухи руками, стрибати на скакалці та швидко ходити.

Основні переваги від регулярних занять стретчингом

Завдяки регулярним тренуванням стретчингом можна запобігти старінню, а ваші м’язи та суглоби не втратить свою рухливість. Заняття суттєво зміцнять імунітет та покращать ваш емоційний стан.

Корисність від стретчингу полягає в:

  • покращення кровообігу;
  • уповільнення процесів старіння організму;
  • зниження ризику травм;
  • підвищення тонусу м’язів;
  • зняття психологічної напруги;
  • запобігання м’язовому болю;
  • усунення сольових відкладень.

Спеціальний комплекс вправ діє на м’язи розслаблюючим і допомагає впоратися з больовими відчуттями та напругою. Заняття стретчингом дозволяють запобігти розвитку хвороб серця та судин, а також нормалізувати ваш сон. Перед записом на тренування бажано проконсультуватися з лікарем. Ця система вправ часто застосовується для вагітних жінок і бажаючих прибрати жирові відкладення.

Чому варто записатися на заняття до фітнес-клубу «Organizm»?

Завдяки наявності персонального тренера в «Organizm» ви швидко відчуєте користь від стретчингу і будете приємно здивовані своїм пластичним і граційним тілом. Після регулярних вправ ви омолодите своє тіло, легко зможете сісти на шпагат і матимете підтягнутий вигляд.

Фітнес-клуб «Organizm» запрошує вас на стретчинг заняття у Харкові за адресою: вул. 23 Серпня, 43. На сайті можна ознайомитись з розкладом тренувань та підібрати оптимальний час для відвідування. Тут ви можете записатися на заняття зі стретчингу в онлайн-режимі. Клуб чекає на відвідувачів з 7.00 до 23.00.