TRX

TRX
Ренді Хетрік винайшов петлі TRX, щоб ми не нудьгували!
замітка
Про програму
програма
TRX
MIDDLE LEVEL

TRX – комплекс тренувань, розроблений американськими військовими для підтримки спортивної форми бійців у польових умовах. Суть даних занять у тому, що застосовується єдиний тренажер – гумова петля, кінцях якої закріплені кільця. При тренуваннях відбувається почергове розтягування та скорочення м’язів, що дозволяє розвинути «вибухову міць» – граничну масу, яку людина може швидко підняти.

TRX вправи активно розвивають витривалість і сприяють якнайшвидшому схуднення. Тренування проходять у динамічному режимі, що сприяє збільшенню потовиділення та створенню умов для спалювання жиру. Універсальні вправи залучають усі види м’язів, зміцнюють зв’язки та сухожилля, а також покращують вестибулярний апарат.

Чим корисні TRX вправи?

Даний вид занять дозволяє цілий рік підтримувати себе у чудовій формі. Тренувальні петлі TRX дають можливість здійснювати різноманітні функціональні вправи для розвитку сили, рівноваги та гнучкості. Заняття добре підходять для людей будь-якої вікової групи незалежно від статі. При використанні тренувальних петель можна виконати піднімання таза, розведення рук та ніг, а також сісти, підтягнутися, відтиснутись, качати прес.

Основні переваги TRX занять полягають у наступному:

  • ефективний вплив на різні м’язові групи;
  • відсутність великих навантажень на суглоби та хребет;
  • збільшення функціональних можливостей організму;
  • спалювання максимальної кількості калорій;
  • зміцнення серця та дихальних органів;
  • посилення кровотоку та насичення тіла киснем.

Де піти на TRX тренування у Харкові?

Перед початком вправ необхідно проконсультуватися з лікарем про протипоказання та ймовірні ризики для вас. Фітнес-клуб пропонує клієнтам заняття TRX із досвідченим персональним тренером для зниження ризиків можливих пошкоджень. Початківцям можна тренуватися індивідуально тільки за найпростішою схемою, що не викликає підвищення тиску та прискореного серцебиття.

Фітнес-клуб “Organizm” запрошує всіх бажаючих вивчити можливості свого тіла. Професіонали пропонують тренування як за індивідуальною, так і груповою програмою. Заняття TRX у Харкові проводяться за адресою: вул. 23 серпня, 43.

На це тренування необхідний попередній запис за пару днів.

посилання на відео в інстаграм
тренування проходять:
23 Серпня
як це виглядає
наше тренування
фотографії
Зв'язатися з нами
подивитися
наш розклад
розклад клубу
Хочете дізнатися розклад з цього тренування? Натисніть і переходьте на сторінку з розкладом перейти
потрібна консультація?
телефонуйте!
залишилися питання?