Stretching

Stretching
IT'S TIME TO STRETCH!
замітка
Про програму
програма
Stretching
MIDDLE LEVEL

Стретчінг у Харкові – що це і «з чим його їдять»?

“Стріч” – з англійської означає розтягувати. Тренування, спрямовані на розтяжку тіла, є невід’ємною частиною правильної та збалансованої роботи над своїм тілом. Без розтяжки не може бути комплексного підходу до оздоровлення та фізичної досконалості.

Заняття стретчинг у Харкові завойовують дедалі більшу популярність. Це не просто підготовчий етап до основного тренування, як заведено вважати. Це повноцінний вид професійних вправ, спрямованих на підвищення ефективності тренування.

Що ж корисного у стретчингу?

Цей вид вправ – не просто розтяжка, хоча і від неї ви отримуєте колосальну користь. Це комплекс вправ, здатних привести ваше тіло до ідеального стану, а також значно оздоровити його.

Stretching заняття у Харкові – це можливість сприятливого впливу на спину, знімати болючі відчуття з області хребта та шиї, в умовах життя у мегаполісі.

Комплекс вправ тонізує роботу системи кровообігу, позбавляючи цим від головного болю. Stretching допомагає розігріти м’язи, надає їм еластичність і сприяє тому, що вони постійно перебувають у тонусі, не втрачаючи пружності.

Що ви отримуєте від заняття стретчингом?

Займаються стретчингом комплексно. При цьому важливо пам’ятати, що розтяжка повинна проводитися доти, доки не почнуть відчуватися болючі відчуття. В іншому випадку ви ризикуєте розірвати зв’язки. Розтяжка проводиться після попереднього розігріву м’язів з поступовим зростанням навантаження.

Основні плюси даних занять:

  • позбавлення від больових відчуттів у спинному та шийному відділі;
  • правильна струнка постава;
  • тонус усіх м’язів;
  • приємні та легкі відчуття у всьому тілі;
  • позбавлення утворення солей і застоїв у суглобах;
  • еластична та пружна шкіра;
  • позбавлення небажаних розтяжок на животі та в області стегон;
  • покращення кровообігу та профілактика серцево-судинних захворювань;
  • зміцнення м’язів, не провокуючи їх зростання;
  • підтягнуте здорове тіло без зайвих фізичних навантажень.

Стретчингом не можна займатися при травмах спини та шийного відділу, а також при хворобах, пов’язаних із захворюванням кісток та суглобів під час гострої фази.

Чому фітнес-клуб “Organizm”?

Stretching стають все популярнішими. Ми пропонуємо передову програму зі збалансованим комплексом вправ, які приведуть ваше тіло в ідеальний стан і позбавлять болю в спині. Записатися на стретчінг у Харкові можна онлайн — скористайтесь формою зворотного зв’язку.

посилання на відео в інстаграм
тренування проходять:
23 Серпня
як це виглядає
наше тренування
фотографії
Зв'язатися з нами
подивитися
наш розклад
розклад клубу
Хочете дізнатися розклад з цього тренування? Натисніть і переходьте на сторінку з розкладом перейти
потрібна консультація?
телефонуйте!
залишилися питання?