повітряна гімнастика

Повітряна гімнастика на кільці
Грація, краса, гнучкість!
замітка
Про програму
програма
Повітряна гімнастика на кільці
HARD LEVEL

Повітряна гімнастика – це чудовий спосіб відкрити для вашого малюка спорт! Тренування з повітряної гімнастики відбуваються у великій панорамній залі на кільцях. Можете не хвилюватися: тренер завжди страхує, а під кожним кільцем лежить каремат. Жодна дитина ще не впала з кільця.

 

В основі тренування – класична гімнастика. Тут будуть і шпагати, і складочки, і жаби, і багато інших гімнастичних вправ на розтяжку, які формують сильні м’язи кори. Сильна спина, прес, ноги та руки, загальна витривалість та робота з власною вагою – це запорука гармонійного розвитку дитини. Навіть якщо з часом ви захочете піти з цього виду спорту, сильні розвинені м’язи залишаться у дитини назавжди.

Є ще одна перевага у занять повітряної гімнастики: якщо ваша малютка показує результат і прогрес, то тренер допоможе підготуватися до змагання. Учні Катерини неодноразово займали призові місця на конкурсах з повітряної гімнастики. Саме з цієї причини ми відкрили додаткову проф групу для дівчаток старшого віку з досвідом.

Окрім цього, щороку Катерина возить своїх вихованок на спортивні збори до моря, після яких спостерігається значне підвищення навичок, а також покращення фізичної форми.

Загалом повітряна гімнастика – це цілий світ! Світ краси, грації та гнучкості. Запрошуємо і вас на тренування, які відбуваються в обох клубах. Актуальний розклад є на відповідній сторінці сайту.

 

посилання на відео в інстаграм
тренування проходять:
23 Серпня
як це виглядає
наше тренування
фотографії
Зв'язатися з нами
подивитися
наш розклад
розклад клубу
Хочете дізнатися розклад з цього тренування? Натисніть і переходьте на сторінку з розкладом перейти
потрібна консультація?
телефонуйте!
залишилися питання?