Personal Training

Персональні тренування
Best choice!
замітка
Про програму
програма
Персональні тренування

Персональне тренування – це найкраще, що можна вибрати зі всіх послуг спортклубу. У ході індивідуального тренування тренер персонально підбиратиме завдання, їх рівень складності та вашого прогресу з урахуванням наступних факторів:

  • вашого стану здоров’я
  • спортивний досвід
  • тривалість перерви у спорті
  • можливих травм
  • фізіологічні особливості
  • завдань та побажань

Тобто персональне тренування – це розраховане суто навантаження, це вправи, які вам під силу, це можливість рости і прогресувати, сушитися або набирати масу, це можливість прийти до тіла своєї мрії.

І окремо хочеться сказати безпосередньо про роль тренера під час тренування. Якщо ви серйозно ставитеся до спорту, то тренер – це ваш соратник, ваш друг, ви його любите, коли бачите результат, іноді трошки ненавидите, коли працюєте на межі можливостей, а він каже, що ви можете ще, і завжди згадуєте, коли у вас все болить після тренування.

Тренер може вести вас до перемог і завжди бути поруч, коли у вас поразка. І неважливо – мова про змагання чи про перемогу чи програш над самим собою.

Тренер дарує вам впевненість у своєму тілі та своїх можливостях, він підбадьорює та мотивує. Тренер може бути і другою мамою, адже хтось ще питатиме, що і коли ви їли і скільки спали. Тренер – це незаперечний авторитет.

Ну і, звичайно, ORGANIZM — це особлива атмосфера. Це спорт та стиль, з’єднані разом. Це бажання приходити і працювати над собою щодня, ставати сильнішими, витривалішими, красивішими. І все це у продуманому інтер’єрі, ненав’язливому сервісі та з найкращими тренерами Харкова.

 

посилання на відео в інстаграм
тренування проходять:
23 Серпня
як це виглядає
наше тренування
фотографії
Зв'язатися з нами
подивитися
наш розклад
розклад клубу
Хочете дізнатися розклад з цього тренування? Натисніть і переходьте на сторінку з розкладом перейти
потрібна консультація?
телефонуйте!
залишилися питання?