ММА

ММА
выбор сильных!
замітка
Про програму
програма
ММА
HARD LEVEL

ММА – це вибір сильних духом людей. Йдучи витоками в Стародавню Грецію і змагання панкратіон, ММА за останнє десятиліття пройшли шлях зародження і становлення як виду спорту.

ММА – це бойове мистецтво, в якому поєднується безліч технік і шкіл. Мистецтво, в якому тренується не тільки фізична підготовка, а й витримка, терпіння, воля до перемоги, вміння приймати поразку і командний дух.

ММА – це складно. Тут недостатньо володіти однією школою чи технікою. Якщо ти – борець, тобі доведеться тренувати ударку, якщо ти – боксер, тобі доведеться пізнавати ази партеру, якщо ти….ким би ти не був, у ММА ти зіштовхнешся з тим, що противники можуть бути вихідцями з будь-яких бойових мистецтв – від джиу-джитсу до карате й панкратіону. Але в тому і полягає привабливість цього виду спорту, що набирає обертів.

На початку дев’яностих були популярні так звані “бої без правил” звідти й беруть свій початок сучасні ММА (Mixed martial arts – змішані бойові мистецтва). Однак правила сучасних ММА зазнали суттєвих змін. З розвитком техніки прийомів і численних поліпшень у процесах фізичної підготовки, стало зрозуміло, що надмірно вільні правила необхідно змінити. Головними мотивуючими факторами стали необхідність охорони здоров’я бійців і бажання позбутися стереотипу “людських півнячих боїв”, характерного для початку дев’яностих. Таке сприйняття заважало розвитку спорту, і промоутери були змушені змінити правила на більш м’які.

ММА в нашому клубі викладає Саттар Махмудов

посилання на відео в інстаграм
тренування проходять:
23 Серпня
як це виглядає
наше тренування
фотографії
Зв'язатися з нами
Заняття проводять
Наші гуру-тренери
Тренери
Саттар Махмудов

Група зі змішаних бойових мистецтв ( MMA )

Розклад :

Вт, Чт 18:00 – 20:00
Сб 15:00 – 17:00
Деталі і запис в дірект

Якщо чесно, можна багато писати про професійні навички Саттара , але просто рекомендуємо записатись і спробувати. буде вам і спорт, і кардіо, і партер, і контактні бої.😎

До зустрічі на MMA в ORGANIZM

Включаємось.

дивитися ще пости
гортаємо карусель
подивитися
наш розклад
розклад клубу
Хочете дізнатися розклад з цього тренування? Натисніть і переходьте на сторінку з розкладом перейти
потрібна консультація?
телефонуйте!
залишилися питання?