Hip-Hop

Hip-Hop
скажи мені хіп, скажи мені хоп!
замітка
Про програму
програма
Hip-Hop
MIDDLE LEVEL

Hip-Hop – вуличний стиль танцю, який прийшов до нас від USA з далекого 1967 року. Зараз хіп-хоп (особливо дитячі групи) можна вважати обов’язковою програмою для всіх, хто хоче розвинути спільну та дрібну моторику у дитини.

Стиль танцю хіп-хоп відрізняється від інших стилів те, що танцюристи цього стилю зобов’язані вміти імпровізувати та «качати». Також цей стиль включає широкий спектр інших стилів, таких як: брейк-данс & popping.
Цей стиль танцю буквально допомагає учаснику процесу як танцювати, а й мислити. Саме тому на практиці хіп-хоп вивчати дуже цікаво, а часом складно.

Ці тренування для тих, хто любить музику та рухатися під біт. Для тих, хто хоче розвинути у дитини координацію, музичний слух, дисципліну, почуття ритму, отримати чудові результати фізичної підготовки.

У 2020 році до нашої команди приєднався тренер, який прищеплює любов до танцю та тренувань одним поглядом на дитину. Максим виховує не лише юних танцюристів, а й намагається виховати та розкрити особистостей, які вміють мислити, мріяти і все це передавати у танці. Безліч підопічних Максима стали учасниками шоу-балетів, тренерами та учасниками різних шоу-проектів.

У нашому клубі ви можете отримати не тільки розвиток дитини як хіп-хоп танцюриста, але й завдяки авторському підходу Максима до тренувань отримати хороший результат у таких аспектах, як: виховання, освіченість, мислення, командна робота, долучення до соціуму, розвиток доброти та розуміння . Цей тренер дістає всі найкращі якості дитини, про які ви могли і не підозрювати, та множить їх на 2.

Результат?

Танцюрист та особистість. Всього два слова, але роботу буде пройдено неймовірно. Команда Максима дуже згуртована і завжди слухає уважно тренера. Першими реагують на будь-які зауваження та побажання. Тут ваша дитина навчиться танцювати і проводитиме час з користю та позитивно.

P.s | Тренер може вигнати з тренування за порушення дисципліни. Статистика: за 3 місяці за двері вийшли всього двічі дві дитини, і самі через хвилину повернулися з вибаченнями, при кількості учнів у групі в розмірі 15 осіб. Ми іноді й самі дивуємось тому, як Максим знаходить спільну мову з дітьми, іноді враження, що його «дай п’ять» діє як хороше заклинання.

Запрошуємо ваших крихт у неймовірний світ танцю!

посилання на відео в інстаграм
тренування проходять:
23 Серпня
як це виглядає
наше тренування
фотографії
Зв'язатися з нами
Заняття проводять
Наші гуру-тренери
Тренери
Максим Юдашкін

Людина-харизмат, людина-тяжіння для дітей, людина, яка закохує в танці з першого заняття – Максим Юдашкін @yudashkin.max

Звичайно, ми можемо сказати, що всі наші тренери люблять дітей, але за Максимом діти прямісінько ходять гуськом – і це не перебільшення. Вони щиро чекають на тренування, а тренер для них готує не тільки цікаві танцювальні зв’язки, а й різні спортивні завдання. Крім танцю обожнює навчати дітей і виховувати у них найсвітліші якості.

Одна з улюблених цитат: “У музиці є чудова річ – коли вона потрапляє до тебе, ти не відчуваєш болю”.

  • Більше 60 перемог на фестивалях у країнах колишнього СНД
  • Переможець номінації ‘Кращий Танцюрист СНД 2012’ у м.Київ
  • Власник та керуючий Студії Танцю Dream Town 
  • Танцювальний стаж: 13 років
  • Тренерський стаж: 9 років

 

  • 23 Серпня
дивитися ще пости
гортаємо карусель
подивитися
наш розклад
розклад клубу
Хочете дізнатися розклад з цього тренування? Натисніть і переходьте на сторінку з розкладом перейти
потрібна консультація?
телефонуйте!
залишилися питання?