Kangoo Jumps

Kangoo Jumps
До 1000 кКал на годину!
замітка
Про програму
програма
Kangoo Jumps
MIDDLE LEVEL

Худайте легко з Kangoo Jumps у Харкові

Хочете до літа упорядкувати фігуру? Настав час починати тренуватися! Заняття Kangoo Jumps – це спосіб набути прекрасних, підтягнутих форм і відчути приплив бадьорості, відмінного настрою. Що ж являє собою цей вид фітнесу?

Особливістю тренування є спеціальні черевики, які надійно закріплені на нозі, пружинять та збільшують ефективність вправ. Вони безпечні та прості у застосуванні.

Користуватися пристроєм можна всім охочим практично будь-якого віку. Немає протипоказань і потрібно проходити при цьому спеціальну підготовку. Обмеження встановлені тільки для вагітних, дітей до 6 років та людей, які страждають на серцеві захворювання (в принципі, як і при інших фізичних навантаженнях). Черевики допомагають збільшити комфорт та стрибучість, знизити тиск на суглоби та спину.

«Крок вперед» до постаті мрії

Вправи та біг у такому взутті допомагають спалити до 40% калорій більше, ніж у звичайних кросівках. Також швидко можна підтягнути животик та сідниці.

Досить роздумувати, потрібно записатися на Kangoo Jumps – ви зможете:

  • зміцнити мускулатуру;
  • придбати чудовий рельєф по всьому тілу;
  • прискорити процес спалювання жиру та скинути зайву вагу;
  • позбутися целюліту;
  • сформувати правильну, рівну поставу.

Під час стрибків можна бути впевненим, що не отримаєте травми. Конструкція взуття розрахована на інтенсивні навантаження та захист хребта. В результаті таких занять покращується робота органів та систем організму, кров збагачується киснем та поживними речовинами. Цілком відсутнє почуття незручності – лише комфорт. Вага кожного черевика досягає 2 кг – тренування можна сприймати як силове, так і кардіо. Важливо, що заняття корисно відбиваються лише на фігурі, а й у загальному емоційному стані.

Де знайти кенгу джампс у Харкові?

Фітнес-центр «Organizm» – це команда професіоналів, яка допоможе досягти приголомшливих результатів. Безліч напрямків, новітнє спортивне обладнання, інвентар, індивідуальний підхід до клієнта та якісний сервіс вам забезпечено. На сайті є можливість записатись на перший гостьовий візит. Підібрати зручний час для занять можна у розділі «Розклад». Зал відкрито для вас з 7:00 до 23:00. Працювати над бажаною стрункістю пропонуємо на групових тренуваннях та персонально з інструктором.

Весело проводьте час, станьте красивими та активними, займаючись Kangoo Jumps у Харкові!

посилання на відео в інстаграм
тренування проходять:
23 Серпня
як це виглядає
наше тренування
фотографії
Зв'язатися з нами
подивитися
наш розклад
розклад клубу
Хочете дізнатися розклад з цього тренування? Натисніть і переходьте на сторінку з розкладом перейти
потрібна консультація?
телефонуйте!
залишилися питання?