Fly Mix

Fly Mix
польоти уві сні та наяву!
замітка
Про програму
програма
Fly Mix
MIDDLE LEVEL

Fly Mix — це тренування, міксоване з трьох напрямків: флай йоги, стретчингу та силового навантаження. Чому ми не стали робити класичну прапор йогу? Щоб програма була цікавою для більшої кількості людей і була більш універсальною.

Отже, на Fly Mix ви чудово потягнетеся, тому що вправи виконуються у висі на полотнах. Завдяки такому тренуванню чудово витягується хребет, розтягуються усі м’язи. Також тренер Поліна дає на полотнах окремі асани йоги, проте вони не складні, доступні для початкового рівня. Присутні в тренуванні і перевернуті асани (головою вниз), але їх небагато, і якщо ви зовсім не хочете виконувати такі вправи, тренер їх замінить. Також якщо вам навпаки захочеться більшого навантаження, тренер легко ускладнить вправу індивідуально для вас.

Силове навантаження є на Fly Mix завдяки вправам у висі: таким чином ви тримаєте свою вагу руками, м’язами кора або ногами. Це навантаження не значне, але дозволяє «струснути» м’язи.

Варто зазначити, що програма Fly Mix проходить у приглушеному від світла залі, під розслаблюючу музику поп-виконавців, саме цим вона і подобається прекрасній половині. Це та година, в якій ви зможете розслабитися, абстрагуватися від повсякденності і при цьому все одно опрацювати всі м’язи.

На це тренування необхідний попередній запис за пару днів.

посилання на відео в інстаграм
тренування проходять:
23 Серпня
як це виглядає
наше тренування
фотографії
Зв'язатися з нами
Заняття проводять
Наші гуру-тренери
Тренери
Поліна Фесенко

Поліна дуже коректний і приємний тренер. На її тренуваннях ви зможете відчути ту особливу атмосферу, коли робота вже позаду, в залі приглушене світло, звучить приємна музика, і ви на годину занурюєтеся в релакс! Тут не буде швидких рухів, кардіо вправ та іншого.

Fly Mix – це щось середнє між стретчингом, йогою і силовим навантаженням. Тренування відбувається на полотнах. Саме завдяки полотнам ви зможете чудово потягтися, а за рахунок того, що більшість вправ у висі, то йде й силове навантаження на організм. Але тренування при цьому не складне, розмірене і спокійне. Це година розслаблення та відновлення.

Цікаві факти про Поліну: у дитинстві першим спортом було фігурне катання, яким займалася 6 років; за натурою максималістка: або все, або нічого; любить активний відпочинок, подорожі, спорт та й взагалі активний спосіб життя; полягала у жіночій хокейній команді «Пантери»; сімейний стан: «В активному цвітінні…»

І за класикою:

  • Освіта: «Харківське училище культури» спеціальність «Хореографія» та Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди спеціальність «Хореографія»
  • Сертифікати: Fly Yoga Instructor 2015, Міжнародна фітнес-конвенція «Сезони» 2017, неодноразово відвідувала тренінги та майстер-класи з функціонального тренінгу, міофасціального релізу (MFR), а також Zumba fitness
  • Тренерський стаж:  7 років

 

 

  • 23 Серпня
Саніна Наталія

Fly Mix – це тренування, міксоване з трьох напрямків: флай йоги, стретчингу та силового навантаження. Чому ми не стали робити класичну прапор йогу? Щоб програма була цікавою для більшої кількості людей і була більш універсальною.

  • 23 серпня
дивитися ще пости
гортаємо карусель
подивитися
наш розклад
розклад клубу
Хочете дізнатися розклад з цього тренування? Натисніть і переходьте на сторінку з розкладом перейти
потрібна консультація?
телефонуйте!
залишилися питання?