BOXING

Boxing
Не важливо, з якою силою ти б'єш, важливо, якої сили ти тримаєш удар!
замітка
Про програму
програма
Boxing
HARD LEVEL

Тренування з боксу у Харкові – відчуйте себе сильним та спритним

Бокс – контактний вид спорту, який допомагає здобути впевненість у собі та навчитися захищатися. Заняття дозволяють розвинути витривалість та координацію рухів, а також покращити стан серцево-судинної системи. Тренування з боксу у Харкові мають чималу популярність серед населення, оскільки це молодіжне місто. На таких заняттях можна виконати перевірку своїх бойових якостей та відчути смак перемоги у безкомпромісних поєдинках.

Дані тренування сприяють значному зміцненню м’язів та розвитку здібностей організму до сприйняття інтенсивних навантажень. Відвідувати заняття з боксу можуть діти 6-7 років, і школярі підліткового віку. Для загальної фізичної підготовки та як засобу самооборони цей вид спорту буде корисним також чоловікам та жінкам від 30 до 50 років.

Як проходять тренування з боксу?

Заняття боксом у Харкові можуть мати різний ступінь навантаження. При першому відвідуванні секції тренер візьметься за оцінку загального фізичного стану людини і розробить індивідуальну програму.

Тренування з боксу складається з:

  • Підготовчої стадії. Виконання комплексу вправ для розвитку. Розповідь тренера про особливості тренувань та правильне харчування.
  • Основна частина. Освоєння навичок ведення бою та вироблення техніки. Ця стадія спрямована на покращення спритності, витривалості та швидкості прийняття рішень.
  • Прикінцевий етап. Відновлення організму після вправ. Виконує пробіжку або ходьбу для нормалізації дихання. Дані вправи дозволять зменшити біль у м’язах наступного дня після занять.

Що потрібно для занять боксом?

Під час відвідування школи боксу у Харкові ви отримаєте високий рівень фізичних навантажень, тому перед першими заняттями потрібно обов’язково перевіритись у лікаря-кардіолога. Для тренувань з боксу слід підібрати зручне взуття, шорти та футболку. Для збереження зубів та ротової порожнини в цілості необхідно придбати обов’язковий атрибут цього виду спорту – капу. Також на перше заняття потрібно взяти рукавички, бандаж та шолом.

Особливим попитом користуються індивідуальні заняття, на яких досвідчений тренер планує для вас оптимальні фізичні навантаження, що дозволяють досягти успіхів у боксі. Фітнес-клуб «Organizm» пропонує кожному спробувати свої сили у цьому силовому та популярному виді спорту. Записуйтесь на секцію боксу у Харкові, що знаходиться за адресою: вулиця 23 серпня, 43.

посилання на відео в інстаграм
тренування проходять:
23 Серпня
як це виглядає
наше тренування
фотографії
Зв'язатися з нами
подивитися
наш розклад
розклад клубу
Хочете дізнатися розклад з цього тренування? Натисніть і переходьте на сторінку з розкладом перейти
потрібна консультація?
телефонуйте!
залишилися питання?