послуги клубу
наші програми
Програми 23 серпня
вибирай до душі
можете вибрати фільтр
  • Всi
  • Для неї
  • Для нього
  • Для дітей
Для дітей Для неї Для нього
Boxing
Бокс – контактний вид спорту, який допомагає здобути впевненість у собі та навчитися захищатися. Заняття дозволяють розвинути витривалість та координацію рухів, а також покращити стан серцево-судинної системи.
Для неї
Fly Mix
Fly Mix - це тренування, міксоване з трьох напрямків: флай йоги, стретчингу і силового навантаження.  
Для неї
Kangoo Jumps
Худайте легко з Kangoo Jumps. Хочете упорядкувати фігуру? Заняття Kangoo Jumps – це спосіб набути прекрасних, підтягнутих форм і відчути приплив бадьорості, відмінного настрою.
Для неї Для нього
Functional Training
Functional Training – це особливий вид тренування, під час якого використовуються лише природні рухи. Йдеться про тих, які виконуються довільно у нашому повсякденному житті.
Для дітей
Hip-Hop
Hip-Hop – вуличний стиль танцю, який прийшов до нас від USA з далекого 1967 року. Зараз хіп-хоп (особливо дитячі групи) можна вважати обов'язковою програмою для всіх, хто хоче розвинути спільну та дрібну моторику у дитини.
Для неї Для нього
Stretching
Стретчінг у Харкові – що це і «з чим його їдять»? "Стріч" - з англійської означає розтягувати. Тренування, спрямовані на розтяжку тіла, є невід'ємною частиною правильної та збалансованої роботи над своїм тілом. 
Для неї Для нього
TRX
TRX вправи – покращення фігури без тренажерів. TRX - комплекс тренувань, розроблений американськими військовими для підтримки спортивної форми бійців у польових умовах. 
Для дітей Для неї Для нього
Масаж
Для неї Для нього
Персональні тренування
Понад 15 тренерів
Для неї Для нього
Тренажерний зал
Почуватися чудово, мати підтягнуту форму, підвищену самооцінку. Цього хоче кожен. Досить мріяти – настав час дерзати! Настав час записатися до тренажерного залу 
Для неї
Fit Intensive
Інтенсивний фітнес – це не просто вправи, виконані з великим навантаженням чи швидкістю. Це, перш за все, вправи, спрямовані на розробку м'язів та зниження ваги.
Для дітей Для нього
ММА
ММА - це бойове мистецтво, в якому міксується багато технік и шкіл. Мистецтво, в якому трену\ться не тільки фізична підготовка, але і витримка, терпение, воля до перемоги, вміння приймати поразку і перемогу, і звісно командний дух.  
дивитись все
подивитися
наш розклад
розклад клубу
Хочете дізнатися розклад з цього тренування? Натисніть і переходьте на сторінку з розкладом перейти
потрібна консультація?
телефонуйте!
залишилися питання?