стаття блогу

Пілатес – з чого почати? Ефективні вправи для схуднення

Пілатес – один із видів фітнесу, який складається з комплексу вправ, спрямованих на посилення фізичних здібностей тіла та набуття хорошої розтяжки. Завдяки таким заняттям тренуються усі м’язові групи. Пілатес для новачків дає можливість зробити вашу фігуру красивою, не вдаючись при цьому до великих навантажень. М’язи преса сприяють правильному формуванню постави, покращенню дихання, профілактиці хвороб, зниженню артеріального тиску.

Комбінація вправ допоможуть зробити вашу талію гнучкою, а живіт підтягнутим та пружним. Однак, за наявності товстого шару жиру на животі ваш прес ніхто не побачить. У таких випадках спочатку необхідно позбутися зайвої ваги, зайнявшись бігом, вправами з аеробіки, кардіотренування, що сприяють спалюванню жиру. Для красивого пресу також потрібно дотримуватися правильного режиму харчування, скоротивши вживання цукру та борошняних виробів.

Які вправи призначені для початківців?

Під час тренувань пілатес новачкам потрібно глибоко та спокійно дихати, а також повністю сконцентруватися на виконанні комплексу вправ. Початківцям слід опустити плечі, тримати голову прямо і намагатися витягувати хребет.

З чого почати пілатес новачкам? Насамперед, передбачено виконання різноманітних вправ. Необхідно:

  • витягувати спину;
  • перекочуватися;
  • робити повороти сидячи;
  • почергово розтягувати кожну ногу;
  • робити кругові обертання ногами;
  • витягувати обидві ноги;
  • виводити ноги вперед;
  • витягуватись у бічній планці;
  • почергово робити ножиці, велосипед, місток із підняттям ніг.

Після освоєння вправ для новачків можна поступово підвищувати інтенсивність занять, додавши обтяження, кругові тренування та кардіо для спалювання жиру.

Чому потрібно звернутися до фітнес-клубу «Organizm»?

Незважаючи на досить легкі види вправ для початківців, найкраще звернутися до професійних тренерів, які повною мірою враховують ваші фізичні дані та самопочуття. Досвідчені інструктори фітнес-клубу «Organizm» розроблять вам індивідуальну програму, яка дозволить досягти відмінного результату і прекрасних пропорцій тіла.

Завітайте до секції пілатес для новачків в Харкові, яка знаходиться за адресою: вулиця 23 Серпня, 43. Зв’яжіться з менеджерами телефоном для уточнення всіх подробиць. На сайті фітнес-клубу кожен клієнт може ознайомитись з розкладом тренувань та підібрати інструктора.