стаття блогу

Перші тренування у тренажерному залі

Перші тренування у тренажерному залі. Або як потоваришувати зі спортом?

Нарешті настав той «понеділок», коли ви вирішили піти в спортзал і почати серйозно вправлятися? Тоді вас напевно турбують багато питань.
З чого розпочати тренування в тренажерному залі?
• На яких тренажерах варто займатися від початку?
• Як визначити рівень допустимих навантажень спочатку?
• Чи обов’язково дотримуватись дієти?
І це не весь список. Отримайте всі відповіді зараз!

Правильний старт – вже половина успіху

Прийшовши до спортзалу вперше, обов’язково отримайте консультацію у тренера. Фахівець оцінить ваші фізичні можливості та підкаже, яка методика буде найоптимальнішою у вашому випадку.

Щодо програми тренувань для дівчат-початківців у тренажерному залі:
• 1-й крок – почніть з легкої розминки на кардіотренажері. Він імітує біг, підйом сходами, швидку ходьбу та інші рухи. Це дозволить підвищити тонус серця, м’язів та налаштувати свої думки на тренування.
• 2-й крок – «розігрійтеся», виконуючи вправи, що рекомендуються, які розвивають м’язи живота, сідниць, ніг. Пам’ятайте, що ви ще не Геркулес і займаєтеся вперше – тому не варто одразу до виснаження качати прес чи хапатися за найважчі гирі.
• 3 крок – збільшуйте навантаження поступово. Для початку буде достатньо зробити 15-20 присідань, 10 разів віджатися від підлоги, трохи похитати прес (до 30 разів), пробігти від 5 до 10 хвилин на біговій доріжці на середній швидкості, в міру позайматися гімнастичним килимком.

Рівень допустимих навантажень у перші два тижні залежить від статури, ваги та фізичної підготовки людини. Перевищення норми може призвести до різких болів у м’язах та проблем із тиском. Також необхідно налагодити раціон, виключивши із нього шкідливу їжу. У пріоритеті мають бути каші, овочі, фрукти, куряче м’ясо, молочні продукти. Вони містять максимум білка та мінімум жирів.

90-60-90 – не мрія, а реальність!

Програма спортивних тренувань для дівчат-початківців від фітнес-центру «Organizm» складається з ефективної системи вправ і розробленої фахівцями дієти. Успішно проходячи всі етапи програми, ви досягнете вражаючого результату і зробите свою фігуру просто чарівною.
Перші кроки – найскладніші, але запасіться цілеспрямованістю, вірте в себе – і у вас точно все вийде!

Приходьте за адресою у Харкові: вул. 23 серпня, 43.