стаття блогу

Користь вправ йоги для спини

Йога – вид спорту, який прийшов до нас зовсім недавно, але зміг стати одним з найпопулярніших захопленнь для дівчат. Більшість практикуючих відвідують заняття заради того, щоб підкоригувати фігуру, привести в тонус м’язи. Вправи йоги для спини мають безліч корисних властивостей. Вони вдосконалюють фігуру, допомагають розвиватися духовно. Це змогли підтвердити дослідження, які проводилися на протязі декількох років.

Що таке йога?

Сьогодні кожен професійний тренер фітнес-клубу «Організм» зможе підтвердити, що йога – це поєднання статистичних вправ з духовною практикою. Зародився напрямок дуже давно, в стародавній Індії. Вправи йоги називають асанами, вони позитивно впливають на емоційний стан кожної людини, завдяки їм тіло стає сильнішим.

Будь-яка асана не просто позитивно впливає на організм й його стан. Рухи здатні поліпшити людську енергетику, розслабити тіло, розвинути хорошу гнучкість і так далі.

Кожна вправа для хребта, яка пов’язана з йогою, будується на певному русі, на утриманні асани деякий час. Завдяки таким заняттям знизиться тиск, що виникає між хребцями, покращиться рухливість хребта, зміцняться м’язи. Вправи йоги для спини збільшують фізичну силу, гнучкість того, хто вирішить нею займатися.

Переваги йоги

Йога – спокійний вид спорту. Але незважаючи на це, заняття мають безліч важливих достоїнств:

  • Йога вважається найшвидшим й найефективнішим способом зробити тіло гнучким, більш витривалим.
  • Вправи покращують здоров’я. Зміцнюється хребет, м’язи спини, стабілізується функціональність багатьох внутрішніх органів (наприклад, серця). Також завдяки йозі нормалізується тиск, знижується напруга в спині, нижніх суглобах, зміцнюється нервова система.
  • Асани допомагають схуднути (як фізичні вправи, так і емоційний настрій).
  • Різноманітні вправи прості у виконанні, тому їх можна виконувати самостійно вдома.
  • Йога – відмінні заняття, які допомагають керувати власним тілом.

Професійні тренери фітнес-центру «Організм» радять займатися йогою регулярно. Тільки так можна досягти відмінних результатів, виправивши поставу, скинувши зайву вагу, зарядитись енергією. Виконувати вправи можна самостійно вдома або записатися на заняття у фітнес-клуб «Організм».