Поліна

Фесенко

Тренер з Fly Mix
записатися
тренер
коротко
Про тренера
замітка
дивитися інші фотографії
23 Серпня
наш тренер

Поліна Фесенко

Поліна дуже коректний і приємний тренер. На її тренуваннях ви зможете відчути ту особливу атмосферу, коли робота вже позаду, в залі приглушене світло, звучить приємна музика, і ви на годину занурюєтеся в релакс! Тут не буде швидких рухів, кардіо вправ та іншого.

Fly Mix – це щось середнє між стретчингом, йогою і силовим навантаженням. Тренування відбувається на полотнах. Саме завдяки полотнам ви зможете чудово потягтися, а за рахунок того, що більшість вправ у висі, то йде й силове навантаження на організм. Але тренування при цьому не складне, розмірене і спокійне. Це година розслаблення та відновлення.

Цікаві факти про Поліну: у дитинстві першим спортом було фігурне катання, яким займалася 6 років; за натурою максималістка: або все, або нічого; любить активний відпочинок, подорожі, спорт та й взагалі активний спосіб життя; полягала у жіночій хокейній команді «Пантери»; сімейний стан: «В активному цвітінні…»

І за класикою:

  • Освіта: «Харківське училище культури» спеціальність «Хореографія» та Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди спеціальність «Хореографія»
  • Сертифікати: Fly Yoga Instructor 2015, Міжнародна фітнес-конвенція «Сезони» 2017, неодноразово відвідувала тренінги та майстер-класи з функціонального тренінгу, міофасціального релізу (MFR), а також Zumba fitness
  • Тренерський стаж:  7 років

 

 

забронювати тренування
посилання на відео в інстаграм
наш улюблений тренер
відгуки про тренера
що кажуть клієнти
Більше інформації можна переглянути в інстаграмі @sportclub_organizm.
відгуки
дивитися інші відгуки
гортаємо карусель
телефонуйте!
залишилися питання?