стаття блогу

Індивідуальні заняття боксом – короткий шлях до спортивних вершин

Бокс є популярною спортивною дисципліною, яка тренує витривалість та сприяє зміцненню різних групи м’язів. Такий вид занять передбачає використання комплексу силових та аеробних типів навантажень. При регулярних тренуваннях велика увага приділяється роботі на різних тренажерах, бігу, віджимання, плавання, завдяки яким у вас завжди буде гарне тіло.

Фітнес-клуб «Organizm» надає можливість кожному бажаючому недорого записатися на індивідуальні заняття боксом. Даний тип тренувань користується чималим попитом як серед чоловіків, так і серед жінок. Заняття ідеально підходять тим, хто бажає з нуля освоїти цей найдавніший вид спорту. Персональний інструктор приділить максимальну увагу кожному. Такі заняття є чудовим варіантом для зайнятих людей, яким незручно відвідувати тренування у певний час.

Чим корисні тренування боксом для дівчат?

Чому дівчата віддають перевагу боксу? Даний вид спорту сприяє загартування характеру, підвищення самооцінки, навичок самооборони. Регулярні заняття боксом для дівчат дають можливість:

  • отримати комплексне фізичне навантаження та спалити жирові відкладення;
  • розвинути здатність оперативно прораховувати варіанти вирішення різних ситуацій;
  • сформувати бійцівські якості характеру;
  • зміцнити життєву позицію;
  • розвинути самодостатність;
  • розширити коло свого спілкування;
  • позбутися стресу та негативних емоцій.

Перелічені переваги здатні мотивувати представниць прекрасної статі різного віку для відвідування занять з боксу у фітнес-клубі.

Чому варто записатися на тренування у «Organizm»?

Наявність персонального інструктора з боксу позитивно впливає на людей, які є вкрай сором’язливими і лише наодинці з тренером можуть почуватися комфортно. Інструктори фітнес-клубу «Organizm» розроблять програму індивідуальних занять боксом, в якій врахують ступінь вашої фізичної підготовки , загальне самопочуття та переслідувані цілі у цій спортивній дисципліні. За допомогою професіонала ви швидко вивчите правильну техніку ведення бою та поставите удар.

Фітнес-клуб «Organizm» знаходиться за адресою: вулиця 23 серпня, 43. Заходьте на сайт – записуйтесь на індивідуальні тренування з боксу в онлайн-режимі. Клуб працює з 7:00 до 23:00.