стаття блогу

Фітнес kangoo jump: відгуки

# тренування

Кожен напрямок фітнесу спрямовано досягнення конкретної мети і включає певну програму тренувань. Kangoo зародився в Європі і сьогодні популярний у всьому світі. Що таке джампінг фітнес та як правильно ним займатися?

Спортивні стрибки

Заняття джампінгом мають на увазі наявність спеціального взуття, оснащеного в області підошви спеціальним кріпленням. Завдяки йому можна знайти велику рухливість і пружинити. Відгуки про фітнес kangoo jump спортсменів підтверджують, що такі заняття приносять масу користі організму. Яку саме?

  • Комфорт та безпека для хребта та суглобів через відсутність надмірного навантаження на хребет.
  • Опрацювання практично всіх груп м’язів. Особлива увага приділяється спині, рукам, пресі, сідницям.
  • Спалення великої кількості калорій – до 1000 за одне інтенсивне тренування.
  • Зміцнення серцево-судинної та дихальної систем.
  • Поліпшення кровопостачання всього організму та вдосконалення його роботи в цілому.
  • Заряд енергією та позитивними емоціями.
  • Можливість тренуватися людині без спеціальної спортивної підготовки.

Джампінг доступний практично кожному – ним можуть займатись навіть діти. Людям з хронічними захворюваннями та вагітним жінкам знадобиться дозвіл лікаря.

Техніка виконання вправ

Що таке джампінг фітнес у залі? Перші тренування обов’язково проводяться з фахівцем, який потім становитиме програму для кожного відвідувача (з урахуванням рівня фізичної підготовки та бажаних результатів), покаже базу та контролюватиме процес, вчасно виправляючи помилки. Починати слід поступово, з десятихвилинного тренування, збільшуючи тривалість та інтенсивність з кожним разом.

Оптимальний графік занять через день, щоб м’язи встигали відпочити, а ефективність не пропадала. Спочатку новачок може відчувати м’язовий біль, який через пару тренувань проходить. Однак не можна допускати запаморочення та помутніння свідомості.

Стаєте стрункішою з фітнес-клубом «Організм»

Відвідувачі спортзалу займаються на професійних тренажерах під керівництвом тренерів із високим рівнем кваліфікації. Перше тренування завжди відбувається під наглядом фахівця, після чого він складає для спортсмена індивідуальний план занять. Абонемент можна придбати за доступною ціною – Організм зацікавлений у кожному клієнті.

Відгуки про фітнес kangoo jump серед відвідувачів спортзалу підтверджують, що тут тренування поставлені на найвищому рівні.