стаття блогу

Чим відрізняється каланетика від пілатесу?

Біг, йога, плавання, фітнес – ці види спорту знайомі нам давно. На основі цих видів спорту виникли і продовжують з’являтися нові різновиди фітнесу. А тому люди завжди можуть вибрати те заняття, яке приноситиме максимальну користь організму. Головне в цьому процесі – підібрати вид фітнесу до душі, оскільки хтось віддає перевагу інтенсивним заняттям, а комусь подобається повільні, статистичні тренування.

Часто під час вибору тренувань людини, яка віддає перевагу заняттям з плавними рухами, хвилює, що краще пілатес або каланетика? Спробуємо докладніше розібратися.

Відмінні риси пілатесу та каланетики

Фітнес – це комплекс тренувань, який спочатку зміг підкорити тисячі людей. Він включають кілька типів занять, серед яких є пілатес і калланетика. Якщо ви вперше зіткнулися з цими видами, тоді одразу не зможете знайти відмінності між ними. Чим відрізняється каланетика від пілатесу?

  • Пілатес – вправи, завдяки яким можна зміцнити м’язи. Головний упор у комплексі робиться на опрацювання м’язової тканини області спини та преса, правильне дихання. Кожна вправа виконується повільно.
  • Каланетика – комплекс вправ, де основою вважаються асани йоги. Кожен рух виконується неквапливо, повільно. У процесі м’язи поступово розтягуються, а потім скорочуються. Заняття спрямовані на опрацювання проблемних ділянок – областей сідниць та преса.

Основні відмінності занять:

  1. У пілатесі рухи виконуються повністю, в калланетиці кожна вправа вважається трохи спрощеною.
  2. Розрізняється кількість працюючих м’язових груп. Для виконання вправ у пілатес задіяні всі м’язи. У каланетиці працюють ті, на які наголошується під час вправи.
  3. У пілатесі використовується реберне дихання, в каланетиці – поверхневе.

Чому вибирають спортивний клуб «Organizm»?

Фітнес-клуб «Organizm» – сучасний спортивний зал, що знаходиться у Харкові. Кожен клієнт спортивного центру може записатися на будь-які тренування, що сподобалися – наприклад, на заняття пілатесом. Завдяки тренуванням ви позбавитеся болю в спині, поборете млявість у тілі. Тепер реально підтягнути м’язи, привести в тонус навіть ті, що під час інших занять залишаються незадіяними. Клуб працює з 7:00 до 23:00 – можна вибрати найбільш підходящий графік відвідувань для себе.