стаття блогу

Будуємо здорове та красиве тіло

Грамотний підхід до позбавлення від зайвих кілограмів полягає не лише у дотриманні дієти чи правильного режиму харчування, але обов’язково у заняттях спортом. Завданням такої програми буде спалювання жирових клітин та побудова м’язової маси. Стандартні тренування в залі для схуднення складаються з комплексу кардіовправ та силових навантажень. Залежно від конкретної мети, фізичної підготовки людини та особливостей її статури професійний інструктор становитиме для нього індивідуальну програму занять.

Схема типових вправ для створення красивої фігури

Кожен вид навантажень впливає певну групу м’язів, для опрацювання рельєфної структури тіла вправи потрібно чергувати. Орієнтовна програма для схуднення в тренажерному залі складається з таких складових:

  • Аеробіка. Увага приділити силі та динаміці навантажень, правильному диханню – так тканини насичуються киснем. Це можуть бути танці, шейпінг тощо.
  • Анаеробіка. Вправи виконуються з використанням вантажу (гантель та штанги) та покращують процес метаболізму.
  • Ізометрична гімнастика. Оптимальна для новачків, оскільки не перевантажує роботу серця та судин.
  • Кардіо. Біг, спортивна ходьба, велосипед допоможуть спалити велику кількість калорій та тримати в тонусі серцево-судинну систему.

Чоловікам слід наголошувати на анаеробних навантаженнях, жінкам – на аеробіці.

Побудова графіка занять

Правильне розподіл черговості і частоти вправ грає величезну роль динаміці розвитку прогресу. Кардіо рекомендується поставити на початок тренування як розминку, або, навпаки, завершити нею сеанс для заповнення м’язового балансу.

Головна увага приділяється силовим випадам. З метою більшої ефективності кожне заняття їх рекомендується чергувати.

Оптимальний графік тренувань у залі для схуднення – 3-4 рази на тиждень по 1 годині, чергуючи дні занять та відпочинку. Не варто робити великих перерв між заняттями, оскільки тонус м’язів повернеться до початкового стану. Період активного їх зростання настає через 2 дні після впливу навантажень – тоді і приходить черга наступного сеансу.

Фітнес-клуб «Організм» пропонує своїм відвідувачам послуги професійних тренерів, сучасне якісне обладнання та просторі зали для занять. Кожному клієнту підбирається програма для схуднення в тренажерному залі з урахуванням особливостей його випадку. “Організм” – худнемо правильно і красиво!