стаття блогу

Базові знання для тих, хто худне у фітнес клубі

Не завжди дієти та суворі обмеження в їжі сприяють ефективному схуднення. Правильне харчування слід розбавити заняттями спортом, щоб досягти бажаного результату. З цієї статті дізнаєтеся, як схуднути у фітнес клубі і не нашкодити собі.

Худаємо в залі

Нерозумно вважати, що достатньо ходити в спортивний зал раз на тиждень і при цьому ефективно скидати вагу. До свого тіла потрібно підходити з розумом, щоб не зашкодити. Щоб схуднути, необхідно виконувати такі правила:

  1. Тренувати м’язи. Доведено, що чим більше в людині м’язова маса, тим більше споживається енергії, а отже, вона швидше худне.
  2. Урізноманітнюйте тренування. Комбінуйте силові та кардіо-тренування. Додайте до списку вправ стретчінг (розтяжку). Так зможете уникнути “ефекту плато”, м’язи не звикатимуть до навантаження. Змінюйте темп та порядок вправ, а також кількість повторів.
  3. Відпочивайте. Не варто зловживати кількістю тренувань. Знайте міру. Звичайно, результату не буде, якщо займатися один раз на тиждень, але й щодня ходити до зали не потрібно. М’язи повинні встигнути відновитись. Втома та недосипання знижують швидкість обміну речовин.
  4. Заведіть щоденник тренувань. Записуйте заняття та харчування. Так ви зможете зрозуміти, що і як впливає на ваш організм.
  5. Відгороджуйте себе. Раз на тиждень з’їжте щось смачне, що не можете дозволити собі через дієту. Так не ризикуєте зірватись. Робіть потурання в їжі вранці. Не забувайте, що їжу краще припинити за 3 години до сну.
  6. Займайтеся регулярно. Ходити до зали варто 2-3 рази на тиждень. Через місяць заняття увійдуть у звичку і радуватимуть.

Виконуйте ці основні правила і результат не забариться.

Фітнес – як правильно займатися, щоб схуднути

Щоб заняття в залі приносили задоволення, оберіть відповідну спортивну форму. Одяг повинен бути легким, дихаючим, вільним. Вона не повинна сковувати рухи. Також підберіть зручне взуття. Не забувайте розминку. Перед тренуванням потрібно розігріти зв’язки та м’язи. Витратьте зайві 10-15 хвилин, але збережіть здоров’я та можливість займатися. Новачки зазвичай перестараються. Враховуйте свій рівень підготовки, щоб уникнути травм.

Пийте воду, це дозволить запобігти зневодненню. Приносите пляшечку із собою та тримайте її під рукою. Часто новачки, худнучи, роблять вправи лише на прес, щоб скоригувати проблемну зону. Але схуднути можна лише комплексно, опрацьовуючи всі групи м’язів. Підібрати індивідуальну програму занять допоможуть тренери клубу «Organizm». Фахівці простежать за правильністю виконання вправ. Підберуть харчування, яке підходить саме вам. Вони матимуть максимальну підтримку і пройдуть шлях до ідеального тіла разом з вами.